January 18, 2021
Portali Shprehja

Mozzik tregon se si qëndrojnë raportet e tij me Taynën

Disa ditë më parë në media u përfol se dyshja e njohur e reperëve, Tayna dhe Mozzik, nuk janë më miq.

Tayna nuk e ndjek më Mozzik-un në rrjete sociale dhe kjo la hapësirë për dyshime.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Këto dyshime u shtuan akoma më shumë sot. Futbollisti i njohur Shkodran Mustafi publikoi një video duke dëgjuar këngën e Mozzikut dhe Taynës, duke i etiketuar që të dy.

Këtë video, e shpërndau më pas reperi, i cili vendosi flamurin shqiptar mbi emrat e tyre. Ky veprim u nënkuptua si fshehje e emrit të Taynës.

Mirëpo, i kontaktuar nga “Iconstyle”, Mozzik ka treguar se marrëdhënia me Taynën nuk ka ndryshuar dhe se ajo është shoqja e tij më e mirë.

“Joo, janë të pavërteta, Tayna është shoqja ime më e mirë. Flamurin e kam vendosur pa vetëdije mbi emrin e saj dhe timin”, është shprehur reperi.


Të Ngjajshme

Sa shumë i ka zmadhuar buzët Arta

admin

A e dini sa herë ka qenë e martuar Tuna?

admin

Morena ekspozon të pasmet në fustan të shkurtë

admin

Leave a Comment