January 28, 2022
Portali Shprehja

Mozzik uron Ditën e Pavarësisë me të bijën

Ashtu sikurse Mozzik, dhe e bija është një patriote e flaktë.

Reperi ka ndarë një foto të këndshme, ku shihet bashkë me të bijën duke bërë shqiponjën me duar.

Tact Watches

Foton e ka postuar në Instastory shoqëruar me flamurin shqiptar, për të uruar këtë ditë të shënuar për kombin.

Nga ana tjetër dhe Loredana ka ndarë një foto të vogëlushes së tyre, ku shihet me veshje kombëtare. Kujtojmë që Mozzik dhe Loredana konfirmuan se janë ndarë pasi u ribashkuan pak muaj më parë. Në një deklaratë, reperja tha se mbeten miq të mirë për hir të vajzës së tyre.


Të Ngjajshme

Ana Lleshi nis padi të re kundër Arjon Lulit, ky i fundit reagon ashpër

“Çfarë të keqe të bëri Bora që iu hodhe kundër” Aleksia Peleshi i përgjigjet ndjekësit

Si kurrë më parë, Iliri qëndron dorë për dore me Einxhelin, dënimin ia jep Donaldi

Leave a Comment