September 27, 2021
Portali Shprehja

Mozzik uron nënën për ditëlindje: Suksesi im të dedikohet vetëm ty

Sot është një ditë e veçantë për Mozzik dhe Getinjo. Nëna e tyre po feston ditëlindjen dhe sigurisht nuk kanë munguar urimet nga ana e tyre. Në një postim në llogarinë e tij në Instagram, ai ka uruar nënën e tij të ketë shëndet, derisa thotë se gjithë suksesin ja dedikon asaj. “Urime ditëlindja nanë […]

.

Të Ngjajshme

Ledri rrëshqet gjatë përformances në Zvicër

Buzët e Adelinës gati ti pëlcasin

Ariana bën dritë në veshje komplet të bardha

Leave a Comment