4.4 C
Skopje
December 11, 2019
BLUE

Mozzik zbulon të gjitha tatuazhet që ka në trup

Përmes një poze, reperi Mozzik ka zbuluar trupin e mbuluar në tatuazhe.

Rep-artisti i njohur shqiptar, Mozzik, është shumë aktiv në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria dhe puna e tij.

Së fundmi, reperi ka realizuar një fotosesion mjaft të veçantë. Fotografitë nga fotosesioni i ri i ka publikuar në Instagram, teksa ka pranuar komente të ndryshme nga fansat e muzikës së tij.

Përmes, këtyre fotografive Mozzik, ka zbuluar tatuazhet e shumta që i ka në trup.

Përmes, këtyre fotografive Mozzik, ka zbuluar tatuazhet e shumta që i ka në trup.

Artikuj të ngajshëm

Me thikë në dorë, modelja plaçkiti 4 dyqane për një orë

shprehja

Brooks Nader tepër transparente, modelja e vitit nga Sports Illustrated

shprehja

Fejohet edhe djali i Ramiz Lladrovcit, fotografohet duke e puthur nusen

shprehja