October 21, 2021
Portali Shprehja

Muhamet Abdi, bartës liste nga Saraji për LSDM

LSDM do të garoj edhe në komunën e Sarajit.

Muhamet Abdi është përzgjedhur bartës liste për këshillin komunal të Sarajit nga rradhët e kësaj partie.

Abdiu njihet si një nga personalitet të dalluara dhe vjen nga fshati Kondovë.

Të Ngjajshme

Policia me detaje për aksidentin në hyrje të Tetovës, një person ka humbur jetën

admin

Hoxha: Nuk jemi kundër që Alternativa të jetë në qeveri, edhe nëse e mbështesin Teuta Arifin në Tetovë

admin

Kapet dorë në rrugën Prilep-Manastir, arrestohet shoferi

admin

Leave a Comment