18.5 C
Skopje
July 16, 2019
Informacione Vendi

Muhamet Zeqiri: Çairi ka vendosur, Stevo Pendarovski president i Maqedonisë!

Tact

Deputeti shqiptar i LSDM-së, Muhamed Zekiri sot ka qëndruar në Çair bashkë me ministrin e Shëndetësisë, Venko Filipçe. Ai thotë se Çairi do të votojë Stevo Pendarovskin.

“Bashkë me ministrin e shëndetësisë Venko Filipçe vizituam shtabin lokal te kandidatit presidencial Stevo Pendarovski në Çair.
Qytetarët e Çairit nuk kanë dilem te dielen më 21 prill dhe 5 maj do të votojnë për të ardhmen më të mirë dhe prosperitetin e vendit si pjesë e NATO-s dhe BE-se.
Stevo Pendarovski do të jetë presidenti i ardhshëm i RMV!!!
#BashkëPërpara” ka shkruar Zekiri.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Rroftë pasaporta, rroftë Gjermania. Ky vend bashkë më

shprehja

Përveç Katica Janevës edhe një prokuror/e tjetër e involvuar te rasti “Boki 13”?

shprehja

Ky është biznesmeni i shantazhuar që ‘dridhi’ Specialen në Maqedoni

shprehja