June 5, 2023
Portali Shprehja

Murinjo dhe Roma në ankth, Dibala ende nuk është rikuperuar

Roma dhe Hoze Mourinjo janë të shqetësuar për gjendjen e Paulo Dibala-s. Argjentinasi nuk është ende në gjendje të stërvitet plotësisht për shkak të dhimbjes në kyçin e këmbës së tij të dëmtuar.

Sot ai do të përpqiet të rikthehet në grup dhe tekniku portugez do ta thërrasë për ndeshjen kudnër Bayern Leverkusen, më pas do të marrë një vendim së bashku me lojtarin.

Që nga dëmtimi i pësuar në ndeshjen kundër Fejnordit në Holandë, “La Joya” ka luajtur vetëm një orë në Liga Europa dhe 45 minuta në Serie A.

.

Të Ngjajshme

Burri pretendon se e klonoi të dashurën e tij me ndihmën e inteligjencës artificiale

Mos bini pas këtij mashtrimi në Facebook – mund të humbni llogarinë tuaj

Kriza u shfrytëzua për dyfishimin e çmimeve

Leave a Comment