October 1, 2023
Portali Shprehja

Murinjo nxit polemika: Dikush në drejtimin e  Seria A, nuk më do mua

Kur flet Hoze Murinjo, nuk mund të mungojnë kurrë polemikat. Edhe pas fitores tenistike 7-0 të Romës ndaj Empolit, trajneri portugez shmangu përgjigjen e pyetjeve të studios së ”Dazn” . Polemika për kalendarin. Ashtu si “bashkëqytetari” i tij, Sarri, Murinjo u fokusua te polemikat rreth ndeshjeve të shumta të afërta të Romës së tij dhe një kalendar hipotetikisht të pafavorshëm.

“Ne duhet të menaxhojmë forcat. Kemi 3 qendërmbrojtës për momentin dhe duhet t’i menaxhojmë mirë lojtarët si Sançez e Dibala. Kemi qenë gjithashtu të pafat, luajmë gjithmonë të enjten dhe të dielën.

 

Me siguri ndodhet dikush në Ligë që nuk është i dashuruar me mua. Do të bëjmë disa ndryshime të enjten, jam i kënaqur që një fëmijë si Pagano luajti 3 ndeshje”.

.

Të Ngjajshme

Mbyllen edhe 10 markete që nuk kanë zbritur çmimet!

admin

AUV: Ushqimi që importohet në RMV – i sigurtë!

admin

Zjarr në një klub nate në Spanjë, të paktën 9 të vdekur

Leave a Comment