June 18, 2021
Portali Shprehja

Na ndihmo ushtarakisht kundër Izraelit (VIDEO) – Iliria News Agency

Palestina i shtrin dorën Erdoganit: Na ndihmo ushtarakisht kundër Izraelit (VIDEO) – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

BE përzë investitorët kinezë, por Gjermania jo – Iliria News Agency

admin

Nis Samiti në Vjenë, këto janë temat që po diskutohen – Iliria News Agency

admin

Ja pse Holanda votoi pro nisjes së negociatave mes BE-së dhe Shqipërisë – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment