12.7 C
Skopje
April 5, 2019
Feja Islame

Naim Abazi: Halil Kastrati ndërton shtëpi me paratë e të tjerëve (VIDEO)

Naim Abazi: Halil Kastrati ndërton shtëpi me paratë e të tjerëve.Këngëtari Naim Abazi në ‘Mirage’ ka folur edhe për hoxhën dhe humanistin Halil Kastrati.Këngëtari Naim Abazi vjen me një intervistë ekskluzive në emisionin ‘Mirage’ aty ku flet për shuë të pathëna, shkruan lajmi net.

Abazi foli rreth karrierës së tij muzikore dhe asaj televizive, jetës private, por i ka thënë edhe disa fjalë për hoxhën dhe humanistin Halil Kastrati.Ai ka thënë se Halil Kastrati po i ndërton shtëpi me paratë e të tjerëve dhe shumëçka tjetër.

The post Naim Abazi: Halil Kastrati ndërton shtëpi me paratë e të tjerëve (VIDEO) appeared first on .

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

“Një shofer kamioni vdiq në një aksident , një fëmijë e ..

shprehja

5 ditë me Siwiss Umrah në Kudsi Sherif – Jerusalem (pj. e parë)

shprehja

Lojtari i Prishtinës bie në sexhde pas dy golave të shënuar

shprehja