September 29, 2020
Portali Shprehja

Nations League: Kosova bie ndaj Greqisë! Goli i Berishës nuk mjafton (VIDEO)

Kosova ka humbur ndeshjen e parë të Nations League në ligën C, teksa u mund 2-1 nga Greqia në Prishtinë, aty ku skuadra e Challandes, me shumë mungesa, nuk mundi të shmangte këtë rezultat, edhe pse 8 minuta nga fundi Bernard Berisha ngushtoi shifrat dhe ndezi shpresën!

Pas barazimit ndaj Moldavisë, ekipi dardan u mund nga helenët, me golat e Limnios dhe Siovas.

.

Të Ngjajshme

Presidenti i njohur, ultimatum Barcelonës dhe Depay

admin

Kristalizohen vazot e Champions-it, të enjten shorti i fazës së grupeve (detajet e plota)

admin

Klopp: Ancelotti bëri “biznes” të mirë, nuk më intereson kreu tani për tani

admin

Leave a Comment