January 16, 2021
Portali Shprehja

Nations League: Mbrojtja e Kosovës flë gjumë! Greqia realizon edhe të dytin (VIDEO)

Kosova ka pësuar edhe golin e dytë ndaj Greqisë teksa Siovas ka përfituar nga mbrojtja e përgjumur dhe ka realizuar lirisht!

.

Të Ngjajshme

Nga refuzimi i Boca Juniors kur ishte 15 vjeç tek Interi; Lautaro rrëfen prapaskenat e karrierës

admin

Platini parashikon rezultatin e saktë të Inter-Juve: Do të vendoset nga Ronaldo

admin

“Statistikat e Hazard janë të frikshme”, në Madrid kanë humbur durimin me belgun

admin

Leave a Comment