September 28, 2020
Portali Shprehja

Nations League: Mbrojtja e Kosovës flë gjumë! Greqia realizon edhe të dytin (VIDEO)

Kosova ka pësuar edhe golin e dytë ndaj Greqisë teksa Siovas ka përfituar nga mbrojtja e përgjumur dhe ka realizuar lirisht!

.

Të Ngjajshme

PSG dyfishon avantazhin, Mbappe krijon, Icardi shënon (video)

admin

REKORDMENI RONALDO: Juventusi dhe Pirlo i falen CR7, Roma “flak” fitoren! Debutojnë Morata dhe Kumbulla (VIDEO)

admin

Barcelona bind ndaj Villarreal-it, shkëlqen Ansu Fati,  Messi “kap” Ramos-in

admin

Leave a Comment