January 27, 2021
Portali Shprehja

NATO uron Shqipërinë për 28 nëntorin

NATO ka uruar Shqipërinë për ndër të 108 vjetorit të pavarësisë, njofton Insajderi.

Përmes një urimi në Facebook, nga Organizata e Traktatit të Atlantikut të Veriut, theksohet se “Të gjithë do t’i bashkohen festës së aleatit tonë”.

Shqipëria është anëtarësuar në forcën më të madhe ushtarake në botë gjatë vitit 2009.

Shumë shtete të botës kanë uruar Shqipërinë për ditën e flamurit, një ditë që festohet nga të gjithë shqiptarët që jetojnë në shtete të ndryshme.

Të Ngjajshme

Jo vetëm Donald Trump, Twitter i bllokon llogarinë politikanit shqiptar (FOTO LAJM)

admin

Limaj: Ja kush nga PDK pengoi koalicionimin parazgjedhor

admin

Ballafaqim faktesh: Cilat medikamente ndihmojnë ndaj koronavirusit dhe cilat jo?

admin

Leave a Comment