March 3, 2021
Portali Shprehja

Ndahet çifti i njohur pas nëntë muajve bashkëjetesë

Jesy Nelson dhe Sean Sagar ishin ndër çiftet më të komentuara në ‘showbiz-in’ ndërkombëtarë.

(function () { if (!document.getElementById('ap-js')) { var ver = new Date().toISOString().split(':')[0].replace(/D/g,''); var apjs = document.createElement("script"); apjs.type = "text/javascript"; apjs.async = true; apjs.setAttribute('id', 'ap-js'); apjs.src = "https://central.gjirafa.com/js/ap-gjanout.js?v=" + ver; document.head.append(apjs); } })();

Por, si duket gjërat mes dyshes nuk kanë shkuar siç duhet, duke bërë që ata të vazhdojnë secili në rrugët e tyre, shkruan Daily Star.

Burime të afërta të dyshes për The Sun kanë treguar se ata janë ndarë, pasi nuk ndjeheshin mirë kohëve të fundit.

“Jesy dhe Sean kanë vendosur të kalojnë kohën të ndarë. Ata ishin një çift I dashur për duket se gjërat nuk ishin të drejta për ta”, thuhej për dyshen.

Nelson për ndryshe është shkëputur edhe nga grupi ‘Little Mix’, duke shfrytëzuar kohën maksimale vetëm për veten.

Ndërkohë, aludimet për dyshen kanë ardhur qysh ditë më parë, pasi kishin fshirë imazhet së bashku në rrjete sociale.


Të Ngjajshme

Kim Kardashian ‘kotet pak’ te parukieri

admin

Tuna shfaqë foton kur ishte ‘ zogu ma i mirë prej krejtve’

admin

Ky është emri i vërtetë i Bora Zemanit

admin

Leave a Comment