January 27, 2021
Portali Shprehja

Ndahet çifti i njohur pas tre vitesh martesë

Aktorja turke Nilay Deniz dhe Erçin Karabulut i kanë dhënë fund martesës pas 3 vitesh së bashku.

27-vjeçarja i ka fshirë të gjitha fotot me bashkëshortin, si dhe e ka hequr nga rrjetet sociale.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Dyshja u martuan në vitin 2017 dhe shiheshin shumë të dashuruar. Ndarja e tyre i ka habitur të gjithë dhe ende nuk dihet arsyeja e këtij vendimi.

Nilay dhe Erçin nuk kanë bërë ende një deklaratë publike për ndarjen.


Të Ngjajshme

Vajza e Eli Farës “arratiset” me biznesmenin për pushime në Dubai

admin

Afrona Dika biondina më e bukur që iu kanë parë sytë

admin

Elita me nënën e Gjikos jo vetë re e vjehërr por edhe shoqe

admin

Leave a Comment