December 4, 2021
Portali Shprehja

Ndahet nga jeta onkologu i njohur Shahin Kadare, vëllai i shkrimtarit Ismail Kadare

Ndahet nga jeta Doktor Shahin Kadare, vëllai i shkrimtarit të njohur Ismail Kadare.

Të Ngjajshme

Digjet një autobus në Fushë Kosovë (video)

admin

Rasti Gucati dhe Haradinaj, sot fillon paraqitja e çështjes së mbrojtjes

admin

Kodheli: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vazhdojnë së bashku në rrugën e integrimit në BE

admin

Leave a Comment