April 2, 2023
Portali Shprehja

Ndalohet dhe arrestohet ish-tenistja serbe me 8.5 kg marihuanë!

Mediumite në Serbi raportojnë se adoleshentja Jelena M. (19), e cila është ish-kampione e tenisit të Serbisë të moshës nën 14 vjeç, është kapur me 8.5 kilogramë marihuanë.

Oficerët e policies, dy ditë më parë ndaluan ish tenisten serbe me automjetin e saj “Smart”, në të cilin zbuluan drogën, pas së cilës ajo përfundoi prapa grillave.

Në makinën e ish tenistes serbe, e cila punon edhe si trajnere e tenisit, u gjetën disa raketa tenisi, si dhe një çantë sportive e zezë me 20 pako marihuana, me peshë 8.5 kilogramë.

.

Të Ngjajshme

Vaji i farës së lirit, një ilaç për flokët dhe shëndetin

Ekspertët pohojnë: Kjo pije është më e dobishme se uji, mbron kockat dhe muskujt

Mediat spanjolle për suksesin e Shqipërisë në minifutboll

Leave a Comment