August 2, 2021
Portali Shprehja

Ndërprerje të komunikacionit në rrugën Presekë-Vërbjan

Sot në aksin rrugor A2 Kërçovë-Ohër, në pjesën Presekë-f. Vërbjan, për shkak të kryerjes së punëve ndërtimore në rrugë (minim) komunikacioni do të jetë në ndërprerje ndërmjet orës 12:00-15:00, në kohëzgjatje prej 15-20 minuta, informojnë nga LAMM.

.

Të Ngjajshme

Moti me diell dhe i nxehtë, temperatura deri në 43 gradë

admin

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

admin

ASH-AAA: Zaev e Ahmeti ia kanë kaluar Gruevskit për blerjen e veturave luksoze

admin

Leave a Comment