December 3, 2020
Portali Shprehja

Ndërpritet ëndrra e Vllaznisë në Champions, bjelloruset shumë të forta

Vllaznia për femra nuk ka prekur turin e tretë në Champions League, pasi humi ndeshjen kundër Minsk në “Loro Boriçi”. Ekipi kuqeblu humbi me rezultatin 0-2 ndaj miqve nga Bjellorusia.

Ekipi mik ka shënuar 1 gol për çdo pjesë. Ata dërguan topin në rrjetë në minutën e 33′. Ishte Sas që përshëndeti rrjetën e lojtareve tona. Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 0-1.

E njëjta situatë dhe në pjesën e dytë. Miqtë mbyllën llogaritë në minutën e 84′ me anë të Kharlanova. Kjo e fundit i hoqi shpresat ekipit tonë për një kalim në turin tjetër.

.

Të Ngjajshme

Juventusi vuajti 20 minuta, Pirlo: Kurrë nuk kam parë që një ekip të dominojë 90′

admin

CHAMPIONS: Giroud shkruan historinë me “poker”, Chelsea mposht Sevilla-n dhe fiton grupin  

admin

GRIEZMANNNNN!!! Rilindja e francezit te Barcelona, gol me thembër në Hungari (VIDEO)

admin

Leave a Comment