September 29, 2023
Portali Shprehja

Ndërpritet ndeshja Rumani – Kosovë, ekipet largohen nga fusha

Është ndërprerë ndeshja mes Rumanisë dhe Kosovës.

Gjyqtari kryesor ndeshjes ka vendosur për ndërprerjen e ndeshjes, pasi disa tifozë rumun kanë ndezur mjete piroteknike.

Ata gjithashtu kanë shfaqur mesazhe skandaloze kundër shtetit të Kosovës.

Rumunët po dëgjohen që nga fillimi i ndeshjes duke brohoritur “Serbia, Serbia”.

Ekipet janë larguar drejt zhveshtoreve.

.

Të Ngjajshme

Si testet e gjakut mund t’i shpëtojnë njerëzit nga ataku në zemër

Si ndikon kafja tek dhimbja e kokës – Cila është doza e saktë ditore që ju duhet të konsumoni

Shenjat që na tregojnë se trupi ka nevojë për pushim

Leave a Comment