August 2, 2021
Portali Shprehja

Ndërron jetë 25 vjeçari nga Tetova, u godit nga rrufeja

Dje (18-korrik) në orën 19:25 në SPB Tetovë është raportuar se në lokalitetin “Karabunar” zona e fshatit Urviç të Tetovës, është gjetur trupi i pajetë i 25-vjeçarit E.O. nga Palishti i Poshtëm i Tetovës, i cili kishte qenë i goditur nga rrufeja dhe kishte ndërruar jetë në vendngjarje.

Vdekja është konstatuar nga mjeku ligjor, kurse Prokurori Publik dhe ekipi nga SPB Tetovë kanë kryer inspektimin e plotë në vendin e ngjarjes dhe me urdhër të Prokurorit Publik trupi iu dorëzua familjes.

.

Të Ngjajshme

Dy tetovarë kapen me kokainë në autostradën Shkup-Tetovë

admin

Moti me diell dhe i nxehtë, temperatura deri në 43 gradë

admin

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

admin

Leave a Comment