15.5 C
Skopje
September 22, 2019
Informacione Vendi

Ndërron jetë edhe një i burgosur në Idrizovë?

Dje në ora 12 e 54 minuta, policia e Shkupit në lagjen Gjorçe Petrov është njoftuar se në Ambulancën e Gjeriatrisë në këtë lagje ka ndërruar jetë një i burgosur në burgun e Idrizovës. Sipas policisë, bëhet fjalë për 55 vjeçarin me iniciale G.A. nga Vrapçishti i Gostivarit (kryesish i banuar me shqiptarë), transmeton Gazeta Lajm.

Ai ka vuajtur nga karcinomi, njoftoi MPB, kurse me urdhër të Prokurorit trupi është dorëzuar për obduksion.

Artikuj të ngajshëm

Arrin grupi i ri i vullnetarëve amerikan

shprehja

Parafushata s’mund të ndalet, PZAP e hedh një ankesë si të palejuar

shprehja

Kërkohet dorëheqja e ministrit dhe një drejtori të Qeverisë së Zaevit

shprehja