January 18, 2021
Portali Shprehja

Ndërron jetë ish-kryetari i Komunës Qendër Zhupa, Mazllum Hasan

Mazlum Hasan, ish-kryetar i Komunës Qendër Zhupa ndërron jetë si rezultat i komplikimeve nga virusi korona. Hasan vdes në moshën 52 vjeçare.

Lajmi për vdekjen e ish-kryetarit të Komunës Qendër Zhupa Mazllum Hasan, u konfirmua edhe nga kryetari i Dibrës, Hekuran Duka.

“Sot morëm lajmin e hidhur për vdekjen e ish kryetarit të komunës Qendër Zhupë, Mazlum Hasan. Shprehim ngushllime të thella familjes së të ndjerit dhe Zoti u faltë durimin”, shkruan në faqen e tij zyrtare në Facebook, Hekuran Duka.

Të Ngjajshme

Baret dhe restorantet pritet të punojnë deri në orën 23:00

admin

Zaev: Negociatat me Bullgarinë pas përfundimit të zgjedhjeve atje

admin

Zbatimi i përdorimit i gjuhës shqipe, aty ku ishte para ligjit

admin

Leave a Comment