January 23, 2022
Portali Shprehja

Ndodh edhe kjo: Babai i ofron 3 mijë funta hipnotizuesit të “shërojë” djalin e tij që është fans i Tottenhamit

Një baba i pakënaqur me djalin e tij, i ka ofruar 3 mijë funte një hipnotizuesi që mund ta bëjë djalin e tij të ndërrojë ekipin e preferuar, transmeton lajmi.net.

Djali i tij është fans i Tottenhamit kurse babai dëshiron që ai të jetë fans i Arsenalit.

Tact Watches

Babai e pranoi se gruaja e tij nuk është në dijeni për këtë gjest që ai po bën.

Deri më tani ai nuk ka pasur përgjigjie nga hipnotizuesit në Londër përkundër 3 mijë funtave që i ofroi.

Ai tha se “kishte pak bonus në punë” për të financuar trajtimin e djalit të tij dhe pranon se “kjo ndoshta duket e tepërt”, por situata nuk është në rregull.

Megjithatë, babai tha se do të vazhdonte ta donte birin e tij, pavarësisht nëse ai ndërron ekipin e preferuar apo jo. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

E mbani mend diellin te “Teletubbies”: Kështu duket sot foshnja me buzëqeshjen më të bukur

admin

A është kjo normale? Ja sa kushton qethja në Zvicër

admin

Keni problem ti thani rrobat gjatë dimrit? Kjo është zgjidhja për ju

admin

Leave a Comment