November 29, 2021
Portali Shprehja

NDODH EDHE KJO | Barcelona nuk paguan dot Dani Alves as 1 Euro në muaj!

La Liga mund të bllokojë nënshkrimin e Dani Alves për Barcelonën në afatin kalimtar të janarit për shkak të FFP.

Edhe nëse klubi dhe lojtari bien dakord për një pagë prej 1 euro ne muaj, La Liga ‘nuk do ta besonte’ dhe do t’i caktonte atij një pagë më të lartë. Do të kushtëzonte nënshkrime të tjera, më të rëndësishme.

Tact Watches

La Liga do të llogariste reputacionin dhe aftësinë e tij bazuar në 6 sezonet e fundit dhe do të caktonte një pagë minimale që lojtari duhet të fitojë. Ata nuk pranojnë paga ‘simbolike’…

 

.

Të Ngjajshme

Totti nuk ka dyshime mbi Topin e Artë: “U mësuam me ata, por tani them…”

admin

2021 ka përfunduar për Lorenzo Pellegrini: 30-40 ditë pushim për kapitenin e Romës

admin

I “futi duart” gazetares sportive “live”, identifikohet autori. Mungon denoncimi

admin

Leave a Comment