1.2 C
Skopje
December 4, 2019
Shëndetsi

Ndodh mrekullia: Shpëtohet pas 20 orësh nën rrënoja Klajdi Qato – operacioni u ndoq Live edhe nga presidenti i Shqipërisë

Ka përfunduar me sukses operacioni i shpëtimit të Klajdi Qatos në Durrës. Pas 20 orësh nën gërmadha, i riu është nxjerrë nga ekipet e shpëtimit dhe është jashtë rrezikut për jetën, shkruan gazetashqip. Po sipas këtij mediumi, Qato ndodhej nën rrënojat e një hoteli tek Shkëmbi i Kavajës. Nga tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë […]

.

Artikuj të ngajshëm

Ermali dhuron 100 mijë euro, Sabri Fejzullahu lëshon shtëpinë për të prekurit nga tërmetet

shprehja

Ky burrë paralajmëroi por askush s’ia vuri veshin: Në datat 25-27 nëntor do të bjerë tërmet i fuqishëm

shprehja

Sizmologu thirrje për qetësi, thotë se vështirë të ketë goditje tjetër të fortë

shprehja