June 5, 2023
Portali Shprehja

Ndodhë edhe kjo! Djali varros babain me gjithë BMW-në me zero kilometra

Një burrë nigerian e ka varrosur babanë e tij në një BMW të ri, në vend të një arkivoli, për ti përmbushur premtimin.

Djali i pasur, i identifikuar vetëm si Azubuike, humbi babanë e tij, në pleqëri, por sipas raporteve lokale gjithmonë i kishte premtuar atij një ditë se do të kishte një makinë të shtrenjtë.

Ai nuk mundi ta bënte këtë kur ishte gjallë, kështu që vendosi ta varroste babanë e tij me një BMW krejt të re, në vend të një arkivoli në një varrezë lokale.

Ngjarja ndodhi në fshatin e largët të Ihiala, Nigeri, Azubuike raportohet të ketë blerë veturen 66,000 £. Një foto nga funerali është bërë virale në internet.

Sipas NAIJ.com, vendasit u dëgjuan duke thënë se BMW-ja është e pajisur me Sat Nav për të ndihmuar babain të gjejë rrugën drejt portave të parajsës. I biri ka nderuar të atin me një udhëtim luksoz drejt parajsës.

.

Të Ngjajshme

Escobar: Kurti të largojë policinë nga veriu! Urgjentisht të nis puna për Asociacionin

Një ari ka hyrë në furrë, ka trembur punonjësit dhe ka ngrënë 60 ëmbëlsira

26 vjet pas vdekjes së tij, Tupac merr një yll në Hollywood Walk of Fame

Leave a Comment