July 28, 2021
Portali Shprehja

Ndryshim drastika nga koha kur Arta Nitaj ishte maturante

Nëse e shikojmë si ka qenë dhe si është tani modelja pejane, Arta Nitaj, shihet një ndryshim drastike në pamje e saj. Si në linjat trupore ashtu edhe në fytyrë aktorja nuk njifet, shkruan “Kosovarja”. Sigurisht që jeta luksoze bëri që ajo të ndërhyjë në fzikun e saj me operacione plastike që ajo të duket […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment