October 28, 2020
Portali Shprehja

Ndryshimi drastik i motrave Kardashian ndër vite

Kim Kardashian dhe motrat e saj sot janë ndër emrat më të njohur në botën e shoubizit.

Ato sot janë shumë të suksesshme edhe në botën e biznesit, ku pothuajse secila prej tyre ka nga një markë personale.

Sot shquhen për bukurinë e linjat perfekte, por nëse shikohen fotografitë e tyre të mëparshme, vërehet ndryshim i madh në pamjen e tyre.

Këtë gjë e dëshmon edhe një fotografi që Kim e ka opstuar së fundi në Instagram, ku shfaqet krah Khloe, Kendall dhe Kyliet.


Pa fotoshop e ndërhyrje të tjera, ato duken krejtësisht ndryshe, nëse i krahasojmë me fotografitë që janë shkrepur kohën e fundit.

Motrat Kardashian njihen edhe për shoun televiziv “Keeping Up With The Kardashian”, i cili po sjell sezonin e fundit.

View this post on Instagram

Spice Girls

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Të Ngjajshme

Tayna publikon imazhe nga bibloteka e saj

admin

Loredana Zefi do të donte që kjo foto e saj të zhdukej menjëherë

admin

A po e rrezikon shtatzëninë Sara me këtë veprim?

admin

Leave a Comment