June 22, 2021
Portali Shprehja

Në ditën e Bajramit ndërrojnë jetë dy të rinj në Anamoravë – Iliria News Agency

Në ditën e Fitër Bajramit ndahen nga jeta dy të rinj të moshës 20 dhe 25 vjeçare. Në mëngjesin e së enjtes u raportua se i riu 20 vjeçar nga Berivojca e Kamenicës, Yll Islami ndërroi jetë.

Ylli ka qenë pa vetëdije në spital që nga dita e diel. Ndërsa në orët e pasdites ka ndërruar jetë edhe i riu nga fshati Dobërçan i Gjilanit, Rexhep Arifi në moshën 25 vjeçare.

Rexhepi ishte diagnostikuar me një sëmundje të rëndë për të cilin ishin mbledhur edhe të holla për tu shëruar por ai nuk arriti ta mposhtë atë. Ngushëllime familjes Islami dhe familjes Arifi!

Të Ngjajshme

Ambasadori amerikan kthehet në Rusi këtë javë – Iliria News Agency

admin

Rikthehen terminet për viza në Ambasadën e Gjermanisë – Iliria News Agency

admin

Italia heq maskat në ambientet e hapura nga 28 qershori – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment