July 28, 2021
Portali Shprehja

Në fustan portokalli Trejsi thekson linjat trupore

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka sjell imazhe të reja me fustan transparent që i zbulon linjat trupore përfekte, shkruan “Kosovarja”. Ajo pozoi me një fustan ngjyrë portokalli i cili i theksonte gjoksin dhe i zbulonte të pasmet. Ish-missi ka pozuar në breg të plazhit duke vënë në pahë format përfekte trupore. Trejsi pozoi mjaft provokuese […]

.

Të Ngjajshme

Gold Ag feston ditëlindjen dhe bashkëshortja e tij ndan kujtime të bukura

admin

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Leave a Comment