June 23, 2021
Portali Shprehja

Në Indi lopës ia vënë emri Kim Kardashian

Ju duket e çuditshme? Por ja që është e vërtetë! Në Indi kanë emërtuar një lopë me emrin Kim Koëdashian në shenjë respekti me emrin e modeles Kim Kardashian. Organizata për te drejtat e kafshëve tha se e ka quajtur lopën të mrekullueshme me sy dhe qerpikë të gjatë. Kjo erdhi pasi Kim kohëve të […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment