Në Instagram Kurti ka 80 mijë ndjekës – ndjek vetëm një

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, në faqen e tij në rrjetin social Instagram ka plotë 82.1 mijë ndjekës.

Ndërkaq ai ndjekë vetëm faqen zyrtare të Lëvizjes Vetëvendosje në këtë rrjet social.

Ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale: Facebook, Twitter dhe Instagram.

loading...

Të ngjajshme

Konstelacionet satelitore: Astronomët paralajmërojnë kërcënimin

shprehja

Filmohet UFO duke fluturuar mbi New York (VIDEO)

shprehja

Qeveria e Shqipërisë ia mbyll derën Kinës për rrjetin e internetit 4G dhe 5G

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë