November 29, 2021
Portali Shprehja

Në Instagramin e Semit publikohen imazhe derisa Donaldi është shtrir në gjoksin e saj

Shtëpia më e famshme e Shqipëris “Big Brodher VIP” bashkoi artistë e aktorë të ndryshëm të cilët çdo ditë po sjellin rrëfime të ndryshme nga jeta që po i lidhë ata edhe më shumë në mes vete.

Afrimiteti që u vë në komentim më së shumti nga publiku ishte ai i Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj që nuk u prit mirë nga fansat e ish – të dashurës së këtij të fundit Bora Zemani e që njëkohësisht është edhe shoqja e ngushtë e Semit.

Tact Watches

Së fundi, në Instagramin e Semit janë postuar disa imazhe të saj me Donalin i cili ishte i shtrirë në gjoksin e Këngëtares.

Dyshja gjatë kohës kur janë shkrepur ato imazhe kanë qenë duke kaluar kohë në oborrin e shtëpis derisa mernin rreze dielli dhe në sy bie detaji ku Donaldi kshte vënë kokën në gjoksin e Semit.

Kjo gjë u komentua edhe kur është transmetuar drejtpërsëdrejti ndërsa tani dikush i poston si fotografi derisa ka edhe një mbishkrim.

“Mos guxo të ngatërrohesh me mua ose me shokun tim më të mirë”, thuhej poshtë fotografive ku kjo u komentua edhe si miqësi e mirë mes tyre por gjë edhe jo normale afrimiteti që ata tregojnë gjtë gjith kohës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sємι Jαυραʝ (@semijaupaj)


Të Ngjajshme

Tuna ironizon keq kolegët e saj për urimet për Festën e Flamurit

Mozzik uron Ditën e Pavarësisë me të bijën

Safetja vishet si zonjë kur del për kafe

Leave a Comment