September 27, 2021
Portali Shprehja

Ne jemi 20 milionë shqiptarë, çdo agresion ndaj nesh, është disfatë totale për Serbinë – Iliria News Agency

Kurti i kundërpërgjigjet kërcënimeve serbe: Ne jemi 20 milionë shqiptarë, çdo agresion ndaj nesh, është disfatë totale për Serbinë – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Vuçiq: Ekziston ideja për ta mbyllur Konçulin dhe për ti izoluar shqiptarët e Bujanocit dhe Preshevës

Tanket e avionët serbë drejt Kosovës, deputeti shqiptar akuzon Ramën

Situata në veriun e Kosovës, Sekretari i NATO-s bisedon me Kurtin dhe Vuçiqin

Leave a Comment