6.5 C
Skopje
December 7, 2019
Jeta

Në Kamboxha, një bunar tashmë mban emrin e Shaqir Cërvadikut dhe ish-gruas së tij

Në fshatin Cambodia të Azisë ku njerëzit vuajnë për ushqim dhe ujë, fëmijët e këngëtarit nga Kosova, Shaqir Cërvadiku, kanë ndërtuar një bunar. Ky bunar është emëruar me emrin e këngëtari dhe gruas së tij të ndjerë, Hatixhes. Ndërkaq këtë e ka bërë të ditur edhe vetë këngëtari Cërvadiku përmes një statusi në Facebook.

.

Artikuj të ngajshëm

Mjaltë + shafran + kanellë: Këtë dimër s’do të keni nevojë për antibiotikë

shprehja

“Testamenti” prekës dhe motivues i Akademik Esat Stavileci

shprehja

Kjo është shenja e parë që tregon se jeni shtatzënë, por që neglizhohet nga gratë

shprehja