August 2, 2021
Portali Shprehja

Në këtë mënyrë reklamon këmbën Ariana Fejzullahu

Ariana mbetët një femër e dalluar me stilin që ka. Ajo me shumë imazhe kalon në lajm, duke tërhequr vëmendje të madhe tek ndjekësit, shkruan “Kosovarja”. Pasi që gjithmonë dallohet me veshjet që bën, në secilin moment ajo shfaqet unike dhe e dalluar. Pozat e shumta të saj janë duke ekspozuar trupin, ku gjithmonë shfaq […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment