7 C
Skopje
November 20, 2018
BLUE

Në listën e këngëve të preferuara të Kim Kardashian ndodhet dhe“Bonbon” i Era Istrefit

Kënga “Bonbon”, e Era Istrefit, është bërë e njohur ndërkombëtarisht por ajo gjendet edhe në listën e këngëve të preferuara të Kim Kardashian.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja shqiptare nëpërmjet një fotografie të postuar në Instagram.

“Jam e lumtur që krahas Kanye West , Rihannas, Drake dhe Sia më dëgjon edhe mua”, ka shkruar ndër të tjerash Era në Instagram.

screenshot_1-62

Artikuj të ngajshëm

Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM)

shprehja

Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM)

shprehja

Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM)

shprehja