January 16, 2022
Portali Shprehja

Në Maqedoni arrestohen dy shtetas të Kosovës!

Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoninë e Veriut ka njoftuar se në vendkalimin kufitar në Bllacë ka arrestuar dy shtetas të Kosovës.

“Më datë 23.12.2021 në ora 14.00 në vendkalimin kufitar në Bllacë janë arrestuar E.G.(18) nga Kosova për shkak se tejkaloi qëndrimin në shtet dhe E.M.(21) nga Kosova për shkak të hyrjes ilegale në shtet”, qëndron në njoftim, transmeton TV21.

Tact Watches

Personat u janë dorëzuar policëve për procedurë të mëtutjeshme.

Të Ngjajshme

Ende nuk ka vendim të ri si do të zhvillohet gjysmë vjetori i dytë

admin

“Nëse do debat me mua, fol maqedonisht” – Apasiev i drejtohet ashpër Ademit

admin

Për 1 muaj fatura e rrymës 100% më e lartë, qytetari ankohet për manipulim të orëmatësve

admin

Leave a Comment