January 16, 2022
Portali Shprehja

Në një kafene të Tetovës arrestohet shtetasja e Kosovës!

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se mbrëmë, gjysmë ore para mesnatës në një kafene në Tetovë është arrestuar një shtetase e Kosovës.

“Policët e Sektorit të Punëve të Brendshme në objekt hotelerik në Tetovë kanë arrestuar F.S.(30) nga Kosova për shkak të mosparaqitjes së qëndrimin në shtet. Ajo është mbajtur në Stacionin Policor dhe pas dokumentimit të rastit do të vijojë kallëzim përkatës”, qëndron në njoftim, transmeton TV21.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Rrihet e punësuara në Repartin infektiv!

admin

Thumbimi historik i deputetit Halil Snopçe për Qeverinë (Video)

admin

Seanca fillon me përplasje, Ilire Dauti akuzon Talat Xhaferin se ia mohon të drejtën e fjalës: Tre herë shkelët Rregulloren në mënyrë flagrante!

admin

Leave a Comment