December 4, 2021
Portali Shprehja

Në ora 11:30, Kastriot Rexhepi i drejtohet publikut

Deputeti Kastriot Rexhepi do t’i drejtohet publikut.

Siç njoftojnë nga Kuvendi, paraqitja do të mbahet në kuvend me fillim prej orës 11:30, njofton TV21.

Tact Watches

Rexhepi pritet të sqarohet për veprimin e tij të fundit, mospjesëmarrjen në seancën plenare ku në rend dite ishte mosbesimi i Qeverisë.

Si rezultat i mosprezencës së tij, Qeveria i shpëtoi mosbesimit dhe vazhdoi mandatin.

Ai është pjesë e grupit të deputetëve të Lëvizjes Besa, por lideri i kësaj partie, Bilall Kasami ditë më parë e ka përjashtuar nga partia.

Mbetet të kuptohet se si do të veprojë Rexhepi në Kuvend.

Të Ngjajshme

Mickoski i shqetësuar: Zaev mund të nënshkruaj edhe një marrëveshje të re me Bullgarinë

admin

Në fundjavë do të mbahet seanca e qeverisë për buxhetin

admin

Despotovski kandidati i katërt për kryetar të LSDM-së

admin

Leave a Comment