December 2, 2020
Portali Shprehja

Në qendrën klinike në Nish nga fillimi i nëntorit deri tani ndërruan jetë 5 pacientë nga Presheva

Në qendrën klinike të Nishit, sipas prof dr Branislav Tiodoroviq, nga komuna e Preshevës kanë humbur jetën pesë pacientë.

”Që nga 1 nëntori, nga komuna e Preshevës kanë humbur betejën me Covid-19 5 pacient” ka deklaruar ai për portalin Presheva.com.

Situata me Covid-19 në Serbi është e rënduar ndërsa komuna e Preshevës ka shpall situatë të jashtëzakonshme.

Të Ngjajshme

“Rindërtimi pas tërmetit, dështim katastrofik”, PD: FMN solli zërin e qytetarëve dhe të opozitës, Rama realizoi 8% të planit

admin

Hetime të mundshme ndaj një skeme korrupsioni në Shtëpinë e Bardhë

admin

A po fshihen vdekjet me Covid 19? Mjeku Tritan Kalo sqaron

admin

Leave a Comment