June 23, 2021
Portali Shprehja

Në Shqipëri po prodhohet Bitcoin/ Katërfishohet çmimi i pajisjeve prodhuese. Në treg gjenden me vështirësi – Iliria News Agency

Në Shqipëri po prodhohet Bitcoin/ Katërfishohet çmimi i pajisjeve prodhuese. Në treg gjenden me vështirësi – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Nga 10 korriku sërish shtrenjtohen cigaret – Iliria News Agency

admin

Tre emrat që pritet të kandidojnë për kryetar të PDK-së – Iliria News Agency

admin

Kjo është zgjidhja që Amerika ua propozon Kosovës dhe Serbisë për Ujmanin – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment