October 4, 2023
Portali Shprehja

Në takimin me Erdoganin, Musk mori edhe djalin e tij – presidenti turk e pyeti se ku e ka gruan

Elon Musk u takua me presidentin turk, Recep Tayyip Erdogan, në zyrën e quajtur “Shtëpia Turke” në Nju Jork.

Erdogan ndodhet në Shtetet e Bashkuara për të marrë pjesë në sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, në takim, Erdogan dhe Musk biseduan për tema të ndryshme rreth ekonomisë, si dhe mundësinë e hapjes të një fabrike të prodhimit të veturave Tesla në Turqi.

Por ajo që ra në sy ishte se Elon në takim kishte marrë edhe djalin e tij.

Kjo e shtyu presidentin turk që ta pyeste miliarderin amerikan se ku ndodhej gruaja e tij, teksa Musk iu përgjigj: “Ajo ndodhet në San Francisko, ne nuk jetojmë bashkë, dhe kjo është arsyeja se pse unë kujdesem për djalin tim”.

https://twitter.com/ragipsoylu/status/1703651027994468717?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1703651027994468717%7Ctwgr%5E365f3bd9ae21e4df64eb36d00d6a559f10025734%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com%2Fne-takimin-erdoganin-musk-mori-edhe-djalin-e-tij-presidenti-turk-e-pyeti-se-ku-e-ka-gruan%2F

.

Të Ngjajshme

Milevski: Kërkojmë fitore para dueleve të muajit dhjetor

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

admin

Armiku i jetëgjatësisë, qëndrimi ulur në të shumtën e rasteve

Leave a Comment