December 5, 2020
Portali Shprehja

Në vend se ta mbrojë të bijën nga qeni, babai hip mbi veturë

Videoja është filmuar në SHBA dhe shfaq babanë me të bijën duke qëndruar pranë një rrethoje, me një simbol që paralajmëronte se oborri i një shtëpie private ruhet nga qeni, transmeton Telegrafi.

Megjithatë babai vazhdon të qëndrojë pranë portës duke provokuar qenin që ishte në anën tjetër të rrethojës, i cili gjen një gropë nga e cila del dhe iu vërsulet.

Aty filloi gjithçka – babai në vend se ta shpëtojë të bijën, hip mbi një veturë të parkuar duke i bërtitur të bijës së vogël “ik”, e cila ishte e pushtuar nga frika.

Për fat të mirë, pronarja e qenit ka reaguar menjëherë duke e futur brenda qenin dhe nuk është lënduar askush nga kjo mësymje.

Të Ngjajshme

Mësoni domethënien e ditës kur keni lindur

admin

E la shoqen e ngushtë vetëm me të dashurin në dhomë dhe i filmoi

admin

Djali 3-vjeçar u zhduk në një fushë të madhe me misër. Pas 20 orësh kërkim, i huaji sheh një…

admin

Leave a Comment