September 27, 2022
Portali Shprehja

Në vendkalimin kufitar Tabanoc pritet rreth një orë

Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë njofton se në vendkalimin kufitar Tabanoc për hyrje dhe dalje në vend pritet rreth një orë.

Në vendkalimet tjera kufitare nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Nga atje njoftojnë se komunikacioni jashtë mjediseve urbane po zhvillohet me intensitet të lartë.

Të Ngjajshme

Maqedonia, vendi më i varur nga eksporti i rrymës

admin

Regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të sfidës Maqedoni-Bullgari

Çka po ndodhë me BDI-në? – Këto janë komentet e partive

Leave a Comment