May 26, 2022
Portali Shprehja

NEDIM BAJRAMI | Shqiponja kuqezi mrekullon Serie A, tani Empoli kërkon 15 mln euro (VIDEO)

Nedim Bajrami po përjeton sezonin e tij më të mirë në Itali dhe në Serie A aty ku si debutues ka shënuar 6 gola deri tani duke qenë lojtar kyç në skemat taktike të Empolit.

Pas golit ndaj Milanit dhe Interit, edhe sot ndaj Roma-s ka shënuar.

Tact Watches

Futbollisti i Shqipërisë është një element që është rritur tej mase dhe madje edhe çmimi i tij sot prek 15 mln eurot dhe te Empoli kanë trokitur shumë skuadra.

.

Të Ngjajshme

Buzëqesh Pioli, i rikthehet medalja që ia vodhën dhe fiton çmimin e madh të Serie A

admin

Zhgënjim i madh, në Roterdam policia ndërhyn me kuaj dhe hedhës uji! Tifozeria konfrontohet (PAMJET)

admin

Mourinho në lot pas medaljes, pastaj mesazhi misterioz drejtuar klubit!

admin

Leave a Comment