October 21, 2021
Portali Shprehja

Nën kërcënim e armës grabitet një femër në Gjilan

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër është grabitur ditën e hënë në Gjilan.

Siç njofton Policia, viktima kosovare është grabitur një person i maskuar dhe i armatosur, ku edhe i ka marrë 490 euro.

“Viktima femër kosovare punëtore në këmbimore, ka informuar se një person i maskuar dhe nën kërcënimin e pistoletës i ka grabitur 490.62 para të gatshme. I dyshuari gjatë grabitjes ka shtënë me pistoletë me gaz, ku si pasoj lëndime ka pësuar viktima”, thuhet në njoftim.

Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Katër raste të dhunës në familje në rajonin e Prishtinës, gratë sulmohen fizikisht nga burrat e tyre

admin

Po kontrollonte paratë e deponuara, has në 700 euro që dyshohet të jenë falsifikuar

admin

Arrestohen dy marokenë në Istog, u zunë në flagrancë duke vjedhur

admin

Leave a Comment