January 16, 2021
Portali Shprehja

Nën ndikimin e alkoolit sulmon dy persona në Pejë

Dy persona janë sulmuar fizikisht nga një person tjetër i cili ishte nën ndikimin e alkoolit.

Sipas raportit të Policisë së Kosoëvs, ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 16:30, në Pejë.

Siç thuhet në raport, i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti derisa ishte nën ndikim të alkoolit ka sulmuar fizikisht dy meshkuj kosovar dhe i ka kanosur. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

 

.

Të Ngjajshme

Sulmohet fizikisht një shofer i autoambulancës në Mitrovicë

admin

Një person kanos punëtorët e KEDS-it në prezencën e policisë, i akuzon për vjedhje

admin

Shkatërrohet grupi i drogës në Londër, policia arreston katër shqiptarë

admin

Leave a Comment