23.6 C
Skopje
June 16, 2019
Informacione Vendi

Nëna dhe babai nga Hasanbegu humbin jetën në Itali, mbijeton vetëm fëmija

Tact

Dy persona nga Maqedonia kanë humbur jetën nga aksidenti i ndodhur në Itali.

Bëhet fjalë për EbuBekër Sulejmanin nga Hanbegu i Shkupit, i cili sipas familjarëve ka qenë duke udhëtuar me makinë nga Italia për në Francë. Ai ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij e cila pas lëndimeve të mara poashtu ka ndërruar jetë.

Mësohet se nga kjo tregjedi ka mbijetuar vetëm fëmiu që ka qenë në veturë./zyrtare.com

Artikuj të ngajshëm

Përgjimet e “El Cheka”-s, Dega e BDI Dollogozhdë: Akoma më fuqishëm qëndrojmë pas Ahmetit

shprehja

A u arratis duke u fshehur në bagazhin e makinës, flet Gruevski nga Budapesti

shprehja

Sot vendoset fati i Qeverisë së Zaevit, ja skenaret?

shprehja